Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax, eco fees apply
Montellier
Lime Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Hazelnut Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $2.65/100ml

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Black Turtle Beans
900 g, $0.39/100g
sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax, eco fees apply
Montellier
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $6.50, formerly: $7.19
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg Omega Plus White Eggs, Large
12 ea, $0.54/1ea
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
BUENO Mini Milk Chocolate Covered Crispy Wafers With Hazelnut Cream, 27 Individually Wrapped Mini Wafer Bars Per Pack
145 g, $3.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































