Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Cheddar
177 g, $2.54/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml

sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Maynards
Wine Gums Candy Gummy Candy
154 g, $1.30/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $3.00/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
Concord Grape 100% Juice Blend
1 l, $0.28/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Monterey Jack Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g
Out of Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Butter Chicken Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Magnum
Double Raspberry Ice Cream Bar dipped in a chocolatey coating
3x90.0 ml, $1.85/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
Red Bull
The Summer Edition Energy Drink White Peach
250 ml, $1.00/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Tiramisu Milk Chocolate Bar
105 g, $3.80/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Reese's
Big Cup With Caramel / Avec Caramel
79 g, $3.78/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Kitkat Tablet, KITKAT Wafers & Hazelnut Filling
99 g, $4.03/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.75
Clark
Baked Beans With Tomato, Bacon & Brown Sugar Flavours Homestyle
398 ml, $0.44/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































