Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Bacon Pizza
405 g, $1.11/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Coconut Rice
240 g, $1.58/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Creamy Milk Chocolate With Whole Almonds Family Size Bar
100 g, $3.99/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Strawberry Iced Tea
710 ml, $0.35/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.83/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Reese's
Puffs Peanut Butter & Cocoa Flavour Cereal Bars
120 g, $3.74/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Wrigley's
Sugar-Free Flavoured Bubble Gum Minis, Resealable Bottle
80 g, $8.11/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Kelloggs
Mini Wheats Mini Wheat Cereal Brown Sugar Flavour
460 g, $1.63/100g

$27.69
Plus tax, eco fees apply
Corona
Beer (ID required at pick-up)
12x330.0 ml, $0.70/100ml
$4.29
Plus tax, eco fees apply
PC Organics
Organic Raspberry Hibiscus Kombucha
473 ml, $0.91/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Bites, Milk Chocolatey Wafer Cone Bites
76 g, $9.20/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Red Wine & Herb Pasta Sauce
600 ml, $1.00/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads Of Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

$6.49
Club House
La Grille Montreal Chicken Seasoning
170 g, $3.82/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































