Filters
Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Light Part Skim Mozzarella Cheese
400 g, $1.70/100g
sale: $4.99, formerly: $8.99
SAVE $4.00
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 19 % M.F.
500 g, $1.00/100g

sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Philadelphia
Strawberry Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Tre Formaggi Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Havarti Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Armstrong
Combos Mozzarella & Naturally Smoked Salami Sticks
180 g, $2.78/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Mozzarella Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Very Mild Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Smoke Flavoured Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Very Mild Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Finely Crumbled Feta Cheese
300 g, $1.66/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g

sale: $4.25, formerly: $6.99
SAVE $2.74
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese
250 g, $1.70/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Light Cream Cheese Product
227 g, $1.54/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Pizza Mozzarella and Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Armstrong
Combos Marble & Naturally Smoked Ham Sausage Sticks
180 g, $2.78/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Monterey Jack Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Philadelphia
Pumpkin Spice Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Gouda Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Mac and Cheese Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Tre Stelle
Tre Stelle Creamy Cheese Spread, Lactose Free
200 g, $2.50/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Lactose Free Mozza 28 % M.F.
400 g, $1.25/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Cheddar Light Mild White
400 g, $1.70/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Mixed Berry Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































