Filters
Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Shredded Cheese Smoked Cheddar with Mozzarella
320 g, $1.56/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Cream Cheese Frosting
280 g, $2.07/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.49
Riviera
Cream Cheese Product Original 24 % M.F.
240 g, $2.29/100g
Out of Stock

$16.00
Saputo
Light Mozzarellissima Pizza Mozzarella Shredded Cheese
1 kg, $1.60/100g
1,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml






























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































