Filters
Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.99, formerly: $8.99
SAVE $4.00
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! Lactose Free 19 % M.F.
500 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Very Mild Cheddar Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g
sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Black Diamond
Combo - Old Cheddar Cheese Cashews & Dried Cranberries
127.6 g, $3.92/100g
sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Black Diamond
Combo - Marble Cheese Almonds & Dried Cranberries
127.6 g, $3.92/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Lactose Free Mozzarella Shredded Cheese
300 g, $1.66/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Smoke Flavoured Shredded Cheddar Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Shredded Cheddar Cheese With Habanero
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Medium Cheddar Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Fiesta Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Philadelphia
Chive and Onion Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Four Cheese Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































